۷مزیت چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه

چسب گرانول نوار

۷مزیت چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه

چسب گرانول نوار

آشنایی با مزایای چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه

چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه پس از چسب های اتویی یک انقلاب در صنعت نوارهای پی وی سی ایجاد کردند. با گسترش استفاده از نوارهای لبه پی وی سی برای پوشش دادن لبه های مصنوعات چوبی مصارف چسب گرانول افزایش پیدا کرده است. چسب گرانول پی‌وی‌سی نوار در دو شکل جامد و مایع وجود دارد که پس از خشک شدن سفت شده و دو لبه را به هم می چسباند. چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه را معمولا برای چسباندن نوارهای پی وی سی استفاده می کنند. این فرایند با استفاده از دستگاه های لبه چسبان انجام می گیرد.

مهمترین دلایل مصارف چسب گرانول

همانطور که قبلا اشاره کردیم چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه از ویژگی های خاصی برخوردار است. یکی از مهمترین دلایل مصارف چسب گرانول قدرت چسبندگی بالا و سرعت خشک شدن آن می باشد.

چسب گرانول پی‌وی‌سی نوار از ویژگی های متعددی برخوردار است که یکی از آن ها این است که فاقد بوی نامطبوع می باشد. این نوع چسب از وزن پایینی برخوردار است.

مقاومت کشسانی بالا را شاید بتوانیم به عنوان مهمترین ویژگی چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه برشماریم.

مصارف چسب گرانول به صورت گسترده می تواند به دلیل کاربری ساده ی این محصول باشد.

جالب است بدانید که چسب گرانول پی‌وی‌سی نوار قابلیت ذوب شدن مجدد پس از سرد شدن را دارد.

از دیگر ویژگی های چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه می توانیم سرعت بالای اجرا و همچنین قابلیت ضد اشتعال آن اشاره کنیم.

دلایلی مانند قابلیت بازیافت ضایعات و قدرت چسبندگی بالا باعث شده که در سال های اخیر مصارف چسب گرانول افزایش پیدا کند.

ما همواره پاسخگوی شما هستیم

جهت مشاوره و خرید کلیک کنید

کاربرد چسب گرانول پی‌وی‌سی نوار

مهمترین مصارف چسب گرانول استفاده از آن برای چسباندن نوار های لبه پی وی سی به بخش بدون روکش مصنوعات چوبی است. چسب گرانول پی‌وی‌سی نوار باعث می شود که نوارهای لبه به وسایل چوبی بچسبند و به دنبال آن مقاومت زیادی را ایجاد کنند. چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه به سرعت سخت نمی شود و به کاربران اجاره می دهد که تغییرات لازم را انجام بدهند. مقاومت کشسانی بالای چسب گرانول پی‌وی‌سی نوار باعث می شود که لبه ها دوام بالایی داشته باشند. در نتیجه مصارف چسب گرانول برای متصل کردن چسب لبه باعث افزایش عمر مصنوعات چوبی می شود.

چسب گرانول پی‌وی‌سی نوار لبه هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند و برای انسان ها مضر نیست. همین امر نیز در گسترش مصارف چسب گرانول تاثیر زیادی دارد. چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه در لبه ها تغییر رنگ ایجاد نمی کند به همین علت از محبوبیت زیادی برخوردار است. امروزه برای اتصال نوارلبه با چسب گرانول پی‌وی‌سی نوار به وسایل چوبی از دستگاه های لبه چسبان استفاده می کنند که همین امر باعث شده که نصب و اجرای نوارهای پی وی سی به سادگی انجام بگیرد. در واقع چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه با هدف ایجاد مقاومت بالا به کار می رود.

محصولات نوارتابان

محصولات نوارتابان

نوارتابان تولیدکننده چسب گرانول پی‌وی‌سی نوار

گروه نوارتابان با توجه به استقبال از مصارف چسب گرانول امکان خرید ساده ی این محصول را برای مشتریان به وجود آورده است. برای خرید چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه می توانید به سایت نوارتابان به آدرس navartaban.com مراجعه کنید. نوارتابان برای رفاه حال خریداران چسب گرانول پی‌وی‌سی نوار تمهیداتی اندیشیده است. این امکانات در قالب یک منوی اختصاصی ارائه شده است. این منو شامل مواردی مانند: صفحه اصلی ،سفارش و استعلام قیمت ، محصولات و خدمات ، وبلاگ ، تماس باما ، درباره ما و اخذ نمایندگی می باشد.

چسب گرانول pvc

نوارتابان برای علاقه مندان به اخذ نمایندگی چسب گرانول امکاناتی ارائه کرده است. این افراد می توانند با مراجعه به صفحه مخصوص جهت اخذ نمایندگی نوارتابان اقدام کنند. برای خرید چسب گرانول پی‌وی‌سی نوارلبه می توانید ابتدا به صفحه خدمات و محصولات مراجعه کنید. پس از انتخاب محصول مورد نظرتان به صفحه ثبت سفارشات مراجعه کنید. برای ثبت سفارش لازم است فرم مربوطه را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم، سفارش را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان فروش نوار تابان بمانید. دقت کنید در هنگام خرید، محصولات را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید در صورت نیاز به راهنمایی در ارتباط با محصولات می توانید با شماره های تلفن موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان گروه تولیدی نوارتابان به شکل کاملا تخصصی و حرفه ای شما را در ارتباط با موضوع مورد نظرتان راهنمایی می کنند.

بلاگ نوارتابان

با بلاگ نوارتابان از اخبار نوارلبه پی وی سی باخبر شوید

ما منتظر شما هستیم

ما منتظر شما هستیم

اگر سوالی در مورد محصولات و خدمات نوارتابان داری و همچنین اگر میخوای ثبت سفارش کنی یا قیمت نوارلبه pvc رو استعلام بگیری روی سفارش و استعلام قیمت کلیک کن

برگشت به بالا