گزارش از نمایشگاه صنعت چوب و صنایع وابسته سال ۱۴۰۱ اصفهان

نمایشگاه اصفهان 1401

گزارش از نمایشگاه صنعت چوب و صنایع وابسته سال ۱۴۰۱ اصفهان

نمایشگاه اصفهان 1401

غرفه شرکت پارس پلیمر تابان (تولیدکننده انواع نوارلبه پی وی سی برند کارا و تابان) در بیستمین نمایشگاه تخصصی صنعت چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه سال 1401 اصفهان

در نمایشگاه سال 1401 اصفهان 48 مشارکت کننده از شش استان اصفهان، تهران، البرز، آذربایجان شرقی، قم و خراسان حضور داشتند و به ارائه دستاوردها و توانمندی های خود در حوزه ماشین آلات و مواد اولیه و ام دی اف، صفحات کابینت و ورق های فومیزه ضد آب پرداختند.

تجربه اولین حضور شرکت پارس پلیمر تابان در نمایشگاههای بین المللی و داخلی با هدف شناسایی برند کارا و تابان به مشتریان عزیز در سراسر کشور بوده که از افتخارات شرکت پارس پلیمر تابان قرار گرفتن در کنار برندهای قدر و رقیب که سالهاست در این زمینه فعالیت میکنند از جمله برند ماوی و تکنوپل بوده است .

نمایشگاه اصفهان

حدود 190 مشتری خدماتی و فروشنده از سراسر کشور از غرفه شرکت پارس پلیمرتابان در این نمایشگاه بازدید کرده اند که 70 درصد از این مشتریان همکاران کارگاهی و مابقی فروشندگان نوارلبه هستند که اطلاعات این عزیزان در بانک اطلاعات شرکت ذخیره شده و همچنین نمونه های نوارلبه برای تست به همکاران داده شده تا از کیفیت محصولات اطمینان حاصل کنند.

حضور در این نمایشگاه موجب شد که مشتریان خدماتی و فروشندگان نوارلبه پی وی سی با برند کارا و تابان آشنا شده و با راهنمایی همکاران و توضیحات را جع به محصولات و بررسی نمونه ها تمایل بیشتری به همکاری داشته و قصد همکاری به صورت نمایندگی انحصاری در استان یا شهر مورد نظرشان را داشته باشند که با لطف خدا و تلاش همکاران شرکت پارس پلیمر تابان توانست با فروشندگان قدرتمند در سراسر کشور عزیزمان همکاری لازم را داشته باشد.

غرفه شرکت نوارتابان

از دیگر افتخارات شرکت پارس پلیمر تابان در این نمایشگاه حضور میهمانان و همکاران گرامی از جمله مدیرعامل شرکت کیماک تولید کننده نوارلبه، مدیرعامل شرکت افق تولیدکننده نوارلبه، نماینده فعال کارن از ساری و نمایندگان محترمی از بابل، کرج، قلعه حسن خان، اصفهان، شهرکرد و دیگر عزیزان و همکاران بوده است. خدا را شاکریم که در مدت زمان کم توانستیم تدارکات لازم برای حضور در این نمایشگاه را فراهم کنیم و حضوری پررنگ در این نمایشگاه داشته باشیم. امید است در نمایشگاههای آتی با توسعه و گسترش بیشتر شرکت پارس پلیمر تابان افتخار میزبانی از میهمانان هموطن و همچنین میهمانان از کشورهای خارجی را داشته باشیم.

بلاگ نوارتابان

با بلاگ نوارتابان از اخبار نوارلبه پی وی سی باخبر شوید

 

برگشت به بالا