نقش نوارلبه ۲ میل سفید در زیبایی آشپزخانه

PVC edge tape

نقش نوارلبه ۲ میل سفید در زیبایی آشپزخانه

PVC edge tape

معرفی نوار لبه دو میل سفید

نوار لبه دو میل سفید تابان چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ این نوار چه نقشی در ایجاد زیبایی در آشپزخانه شما دارد؟ همانطور که می دانید امروزه بحث زیبایی در طراحی داخلی منزل بسیار حائز اهمیت است. اهمیت این موضوع تا حدی است که کوچکترین جزئیات را نیز در بر می گیرد. با توجه به اینکه اکثر کابینت ها از جنس چوب و ام دی اف هستند استفاده از نوار کارا و نوار تابان دو میل سفید برای پوشاندن لبه های برش خورده کابینت ها که حالت نا زیبایی به وجود می آورند الزامی است.

به بیان ساده اگر توجه کرده باشید هنگامی که صفحات ام دی اف، چوب، نئوپان را برش می دهند؛ لبه آن ها بدون روکش می شوند که ظاهر نامناسبی به سازه ها می دهد. نوار لبه دو میل سفید تابان بخش های برش خورده و بدون زاویه را می پوشاند و نقص ها را پنهان می کند.

نوارلبه دو میل سفید تابان علاوه بر کاربرد زیبایی از قابلیت عایق بودن بالایی نیز برخوردار است. این نوار بخش های بدون روکش کابینت شما را می پوشاند و از آسیب دیدن آن جلوگیری می کند. نوار دو میل سفید بر روی کابینت ها باعث می شود که لبه های ام دی اف بسیار زیبا و تراش خورده به نظر برسد.

دلایل استفاده از نوارهای دو میل سفید

البته در نظر داشته باشید که مهم ترین و ابتدایی ترین دلیل تولید نوار دو میل سفید کارا این است که از نفوذ آب و حشرات جلوگیری می کند. این نوارها به عنوان یک محافظ در برابر عوامل آسیب زای مربوط به چوب عمل می کنند. اما در حال حاضر در کنار افزایش دوام محصولات چوبی و ام دی اف هدف اصلی بکارگیری نوارهای لبه دو میل سفید این است که زیبایی و هارمونی بیشتری با روکش های پی وی سی ایجاد کند. این نوارها باعث می شوند که لبه های کابینت های شما از نظم و ترتیب فوق العاده ای برخوردار شوند. این ویژگی در ایجاد زیبایی بسیار تاثیرگذار است.

ما همواره پاسخگوی شما هستیم

جهت مشاوره و خرید کلیک کنید

نوار لبه دو میل سفید چه ویژگی هایی دارد؟

نوار لبه دو میل سفید از پایداری فوق العاده برخوردار است و فاقد بو می باشد. این نوارها در برابر عواملی مانند حرارت، ضربه، ساییدگی، اشعه فرابنفش از مقاومت بالایی برخوردار هستند و دچار تغییر رنگ و تغییر شکل نمی شوند. کار کردن با این نوار ها بسیار ساده است و به شکل صد در صدی قابل بازیافت هستند. هزینه این نوارها بسیار پایین است. از نوارهای دو میل سفید تابان به علت پایداری بالا و سادگی در صنایع چوبی بسیار استفاده می شود.

محصولات نوارتابان

محصولات نوارتابان

انواع کاربردهای نوارهای دو میل چیست؟

در هنگام خرید و فروش نوار دو میل مشکی و سفید باید توجه داشت که این نوارها از ویژگی های خاصی برخوردار هستند. انتخاب طرح و رنگ این نوارها بستگی به سلیقه ی مشتری و دکوراتور دارد. در اکثر موارد مشاهده می شود که این نوارها را بر اساس رنگ و جنس کابینت ها چسبانده می شود. نوار دو میل سفید را برای کابینت های رنگ روشن به کار می برند. این امر باعث زیباتر شدن آشپزخانه و ایجاد کنتراست میان رنگ ها می شود.

white pvc edge tape

نوار دو میل سفید را در کجا به کار می برند؟

نوار لبه دو میل سفید تابان را علاوه بر کابینت ها می توانید برای آیتم هایی نظیر کتابخانه، قفسه ، کمد های چوبی که با استفاده از روکش های مختلف ساخته می شوند به کار ببرید. استفاده از این نوار در درجه اول به کیفیت و مقاومت کابینت ها و دیگر وسایل کمک زیادی می کند و در کنار آن باعث زیبایی می شود. درهای چوبی آشپزخانه ها که از چوب های طبیعی ساخته می شوند دارای لبه های برجسته ای هستند. این لبه ها به مرور زمان دچار فرسودگی می شوند. با چسباندن این نوارها به لبه های برجسته درب آشپزخانه ها علاوه بر ایجاد زیبایی به دوام آن نیز کمک می کنید.

فروش نوار دو میل مشکی

همانطور که می دانید این نوارها به عنوان یکی از محصولات تاثیرگذار در صنایع چوب به شمار می روند. اما نکته ی بسیار مهمی که در ارتباط با خرید و فروش نوار دو میل مشکی و سفید وجود دارد این است که نوسانات ارزی بر روی قیمت این محصولات تاثیر گذاشته است و باعث افزایش قیمت آن ها شده است.

بلاگ نوارتابان

با بلاگ نوارتابان از اخبار نوارلبه پی وی سی باخبر شوید

ما منتظر شما هستیم

ما منتظر شما هستیم

اگر سوالی در مورد محصولات و خدمات نوارتابان داری و همچنین اگر میخوای ثبت سفارش کنی یا قیمت نوارلبه pvc رو استعلام بگیری روی سفارش و استعلام قیمت کلیک کن

برگشت به بالا