تولید نوار براق در ۱۰ سال آینده چگونه خواهد بود؟

تولید نوار براق

تولید نوار براق در ۱۰ سال آینده چگونه خواهد بود؟

تولید نوار براق

وضعیت تولید نوار براق در 10 سال آینده

وضعیت و شرایط تولید نوار براق که امروزه در ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است، آینده روشنی در پیش دارد. این محصول موفق شده است به یکی از محصولات جذاب صادراتی تبدیل شود. به همین دلیل نیز افراد بسیاری در ایران اقدام به اخذ نمایندگی از شرکت های تولید کننده معتبر همچون نوارتابان نموده اند، تا بتوانند این محصولات را به فروش برسانند.

در زمان های گذشته تولید نوارلبه براق چندان در ایران متداول نبود. از این رو بسیاری از نمایندگی های فروش نوارلبه دو میل دوبل و نوار براق و نوار مات در ایران، این محصول را از کشورهای چین و ترکیه وارد می کردند. اما پس از افزایش تقاضا برای خرید این محصول در ایران، شرکت های بسیاری به عنوان تولیدکننده نوارلبه دو میل براق فعالیت خود را در کشور آغاز کردند.

به گونه ای که امروزه شاهد این مسئله هستیم که شرکت های تولیدکننده نوار دو میل براق حتی وارد بازار صادرات نیز شده اند. حتی این شرکت های تولید نوار براق موفق شده اند توجه بسیاری از سرمایه گذاران را نیز به خود جلب نمایند. حتی امروز تمام نمایندگی هایی که فروشنده نوار پی‌وی‌سی براق و نوارلبه مات و دوبل هستند، تولیدات داخلی را به مشتریان عرضه می کنند. تولیدات شرکت نوارتابان نیز از جمله این محصولات هستند که به خریداران عرضه می شوند.

در اصل تولید نوار براق یا تولید نوارلبه براق به عنوان کوچکترین و پر مصرف ترین محصول از تولیدات بر پایه پی وی سی، در حال حاضر درصد زیادی از بازار رقابتی را به خود اختصاص داده است. حتی شرکت های تولیدکننده اقدام به صادرات این محصول به کشورهای دیگر نیز می نمایند. در ایران نیز می توان به راحتی این محصول را از کارخانه تولیدی نوارتابان خریداری کرد.

نحوه تولید نوار براق به چه صورت است؟

تولید نوارلبه براق بسیار ساده و در عین حال بسیار متنوع است. به همین دلیل نیز فعالان اقتصادی و صادرکنندگان به عنوان فروشنده نوارلبه پی‌وی‌سی براق وارد عمل شده اند. اما نکته مهم در تولید نوارلبه براق، انتخاب ماشین آلات مناسب و درست است. می توان برای تولید نوار لبه، از دو روش کلی استفاده کرد.

در روش اول تولید نوار براق و نوارلبه مات و دوبل از اکسترودرهای تک مارپیچ استفاده می شود. در اصل این روش تولید، با توجه به ساختار ماردون انجام شده و برای آن از گرانول پی وی سی استفاده می گردد. گرانول به تولیدکننده نوارلبه دو میل براق کمک می کند تا با اطمینان و بدون ترس از رنگ های مختلف استفاده کند.

بیشتر شرکت های تولیدکننده نوار دو میل براق در ایران، معمولا از گرانول 50-50 استفاده می کنند. این مسئله منجر شده است تا قیمت نهایی تولید نوار براق اقتصادی تر باشد. همچنین در دسترس بودن گرانول، دلیل دیگری باشد که این تولیدکنندگان تمایل به تولید نوارلبه براق داشته باشند. تمامی محصولاتی که با این روش تولید می شوند را می توان در نمایندگی های معتبر فروش نوار دو میل دوبل یا فروشگاه آنلاین زیر نظر شرکت تولیدی نوارتابان به راحتی یافت.

در روش دوم تولید نوار براق و نوارلبه مات و دوبل اما از اکسترودر دوماردون پی وی سی استفاده می شود. بیشتر شرکت های تولیدکننده نوارلبه دو میل براق که این روش را انتخاب کرده اند، از میکسر گرم و سرد پی وی سی و افزودنی، روغن و پودر پی وی سی استفاده می کنند. در این روش هزینه مواد اولیه بسیار کمتر از روش قبل بوده و در نتیجه صادرکنندگان بیشتری به عنوان فروشنده نوارلبه پی‌وی‌سی براق تمایل دارند اقدام به صادرات این محصول نمایند.

ما همواره پاسخگوی شما هستیم

جهت مشاوره و خرید کلیک کنید

مهمترین هدف تولید نوارلبه براق چیست؟

به طور کلی تولید نوار براق و فروش نوارلبه دو میل دوبل در نمایندگی های معتبر، به دلیل استفاده از این تجهیزات در طراحی دکوراسیون، محبوبیت دارد. تمام افرادی که به عنوان فروشنده نوار پی‌وی‌سی براق، یا تولید کنندگانی همچون نوارتابان، که در بازار ایران فعالیت می کنند، هدف از تولید این محصول را کاربردهای متنوع آن بیان می کنند.

در اصل با تولید نوارلبه براق می توان محیط را در برابر گرما و حرارت، سرما، ضربات ناگهانی، اشعه ایکس و … مقاوم نمود. زیرا این محصولات از ماندگاری بالایی برخوردارند. در واقع شرکت های تولیدکننده نوارلبه پی‌وی‌سی نیز به دنبال این هستند که این محصول را با بالاترین کیفیت به دست مشتری برسانند. از این رو آنها را به سمت تولید کنندگانی همچون نوارتابان هدایت می کنند.

شرکت های تولیدکننده نوار دو میل براق می دانند که هر وسیله چوبی در خانه برای زیبا شدن، نیاز به تجهیزاتی همچون نوارلبه دارند. از این رو اقدام به تولید نوار براق یا تولید نوارلبه براق می نمایند، تا به وسایل چوبی جلوه بهتر و بیشتری ببخشند. طراحان دکوراسیون نیز این محصولات را از نمایندگی های فروش نوارلبه دو میل دوبل یا شرکت های تولید کننده همچون نوارتابان تهیه می کنند.

می توان تمام محصولات و خدمات تولید نوارلبه براق و تولید نوار براق را از شرکت تولیدکننده نوارتابان با قیمت مناسب خریداری کرده و مورد استفاده قرار داد. زیرا این محصولات هم خوش چسب هستند و هم در زمان طولانی براقیت آنها حفظ می شود. این فروشنده نوارلبه پی‌وی‌سی براق محصولاتی را به خریداران خود ارائه می کند، که نه تنها با کیفیت هستند، بلکه از قیمت مناسبی نیز برخوردارند.

تولید نوار براق

مواد اولیه برای تولید نوار براق پی وی سی

این که برای تولید نوارهای براق پی وی سی از چه مواد اولیه ای استفاده می شود، برای بسیاری از خریداران مهم است. زیرا آنها به دنبال خرید محصولی هستند که از کیفیت بالایی برخوردار باشد. البته برای این کار تنها کافیست به فروشگاه شرکت تولید کننده نوار تابان مراجعه کنند. اما با این تفاسیر اگر مواد اولیه ای که برای تولید نوارهای لبه براق استفاده می شوند از کیفیت برخوردار نباشند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا می توان با اطمینان در مورد کیفیت این محصولات صحبت کرد؟

باید بگوییم به همان میزان که نحوه تولید نوار براق یا تولید نوارلبه براق از اهمیت برخوردار است، مواد اولیه ای که در آن استفاده شده است نیز، مهم است. به همین دلیل بیشتر شرکت های تولیدکننده نوارلبه دو میل براق از مواد اولیه مناسب استفاده می کنند. این مواد اولیه عبارتند از:

  • پودر پی وی سی S65
  • گرانول پی وی سی مخصوص تولید نوار لبه
  • کربنات کلسیم
  • افزودنی هایی همچون اسید، وکس پلی اتیلن و …
  • روغن DOP یا روغن های کمکی
  • و موارد دیگر

در فرایند تولید نوار براق یا تولید نوارلبه براق تمامی این مواد به نسبت مشخصی برای تشکیل فرمول نوار لبه پی وی سی مورد استفاده قرار می گیرند. در نهایت نیز این محصولات تولید شده با کیفیت، توسط شرکت تولیدی نوارتابان یا نمایندگی های فروش نوار دو میل دوبل عرضه می شوند. پس تمام مردم جامعه می توانند به این محصولات و خدمات با کیفیت دست یابند. تنها کافیست از طریق اینترنت اقدام به خرید این محصول نمایند.

محصولات نوارتابان

محصولات نوارتابان

کاربردهای نوار براق پی وی سی

همانطور که پیش از این بیان نمودیم، بیشتر فروشگاه های فروشنده نوار پی‌وی‌سی براق و نوارلبه مات و دوبل با این فلسفه نوارهای براق پی وی سی را به خریداران عرضه می کنند، که طول عمر محصولات ام دی اف و چوبی را افزایش دهند. همچنین به زیباتر شدن این محصولات کمک بیشتری نمایند. از این رو باید مهمترین کاربرد و دلیل تولید نوار براق یا تولید نوارلبه براق را استفاده از این محصول در صنعت تولید متعلقات چوبی بیان کنیم.

در اصل تولید نوار براق و نوارلبه مات و دوبل بیشتر به منظور استفاده در صنایع چوبی همچون انواع کابینت ها، کمدها اعم از بوفه، دراور، کمد دیواری و …، مبلمان، کتابخانه های بزرگ و کوچک، میز کنسول و موارد دیگر کاربرد دارد. به طور کلی می توان بیان کرد هر جا خانواده ام دی اف وجود دارند، فروش نوار دو میل دوبل و نوار پی وی سی نیز الزامی است. از این رو می توان این محصولات را به راحتی در کارخانه تولید کننده نوارتابان یافت و یا از فروشنده نوار پی‌وی‌سی براق و مات خریداری کرد.

البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم، که استفاده از نوارهای پی وی سی تنها خلاصه در صنعت متعلقات چوبی نیست. بلکه امروزه از این محصول حتی برای جلوگیری از فرسودگی لبه درهای تولید شده از چوب طبیعی نیز استفاده می شود. پس در واقع تولید نوار براق یا تولید نوارلبه براق کاربردهای بسیاری دارد و شرکت های تولیدکننده نیز به همین دلیل اشتیاق زیادی برای ورود به این بازار تولیدی از خود نشان می دهند. زیرا آنها می دانند که بازار خرید این محصولات مناسب بوده و همیشه برقرار است.

افرادی که نیاز به خرید انواع نوارهای لبه دارند، تنها کافیست از فروشگاه اینترنتی شرکت نوارتابان بازدید نمایند. آنها می توانند در این فروشگاه انواع نوارهای لبه را با تنوع کاربرد و رنگ خریداری کنند. سپس از این نوارها در مکان های مورد نیاز، استفاده نمایند.

فروشنده نوارلبه پی‌وی‌سی براق

تمام تولیدکنندگان نوارلبه، در مورد آینده تولید نوار براق نگران هستند. این مسئله امری طبیعی است. اما جایی برای نگرانی نیست. زیرا با گذشت زمان، انسان بیشتر به طبیعت روی آورده و بیشتر تمایل به استفاده از چوب برای ساخت وسایل مختلف می یابند. می توان در آینده انتظار ساخت منازل با چوب را نیز در شهرها داشت. زیرا طبیعت در حال بازگشت است و انسان ها آغوش خود را به روی آن گشوده اند. دقیقا به دلیل همین تفکر نیز در نمایندگی فروش شرکت تولیدی نوارتابان انواع این نوارلبه ها به مشتری عرضه می شوند.

همانطور که می بینیم امروزه در تمام منازل تجهیزات چوبی بسیاری وجود دارد. حتی اگر به شرکت تولیدی نوارتابان سری بزنید، با انواع تجهیزاتی روبرو می شوید که همگی برای تجهیزات و وسایل چوبی مناسب هستند. این یعنی هر روز بر تعداد تجهیزاتی که با چوب ساخته شده و در منازل استفاده می شوند، افزوده می گردد.

پس می توانیم بگوییم آینده تولید نوارلبه براق بسیار روشن بوده و تولیدکنندگان و فروشندگان دلیلی برای نگرانی در این زمینه ندارند. آنها هر زمان که بخواهند می توانند به این تجهیزات دسترسی داشته باشند و از آنها برای برطرف کردن ایرادات مختلف استفاده کنند. زیبایی و جذابیت دکوراسیون خانه و آشپزخانه را تنها با خرید نوارلبه ها از کارخانه تولیدی نوارتابان می توان تضمین کرد. یک روش ساده و در عین حال مطمئن، برای رسیدن به زیبایی منحصر به فرد.

بلاگ نوارتابان

با بلاگ نوارتابان از اخبار نوارلبه پی وی سی باخبر شوید

ما منتظر شما هستیم

ما منتظر شما هستیم

اگر سوالی در مورد محصولات و خدمات نوارتابان داری و همچنین اگر میخوای ثبت سفارش کنی یا قیمت نوارلبه pvc رو استعلام بگیری روی سفارش و استعلام قیمت کلیک کن

برگشت به بالا