شما هرگز این حقیقت عجیب و غریب تولید نوار دوبل را باور نخواهید کرد.

نوارلبه پی وی سی دوبل

شما هرگز این حقیقت عجیب و غریب تولید نوار دوبل را باور نخواهید کرد.

نوارلبه پی وی سی دوبل

حقایقی که شما درباره تولید نوار دوبل نمی دانید!

تولید نوار دوبل چگونه انجام می گیرد؟ تولیدکننده نوار دوبل دو میل برای ساخت این محصولات مراحلی را پشت سر می گذارد که آشنایی با آن خالی از لطف نمی باشد. تولید نوارلبه دوبل ناگفته هایی دارد که افراد عادی با آن آشنایی ندارند. نوارتابان به عنوان یک تولیدکننده نوارلبه دوبل دو میل قصد دارد این مراحل را به صورت تئوریک برای شما شرح دهد.

ساخت مواد اولین مرحله تولید نوار دوبل

اصلی ترین بخش تولید این نوارها که توسط تولیدکننده نوار دوبل دو میل انجام می گیرد و به عنوان قلب تپنده این فرایند است ساخت مواد می باشد. در هنگام تولید نوارلبه دوبل مواد را به فراخور نوع محصول، رنگ و کیفیت آن به وسیله اپراتور مواد ترکیب می کنند. تولیدکننده نوارلبه دوبل دو میل بر اساس دستورالعمل مخصوص این محصول را می سازد.

تولید نوار دوبل با استفاده از دستگاهی به نام میکسر انجام می گیرد که با کمک آن مواد اولیه برای تولید نوار با همدیگر ترکیب می شوند. تولیدکننده نوار دوبل دو میل می داند که ترکیب کردن مواد اولیه در میکسر بسیار مهم می باشد. بنابراین میکسر به عنوان تجهیزات اصلی تولید نوارلبه دوبل شناخته می شود.

ما همواره پاسخگوی شما هستیم

جهت مشاوره و خرید کلیک کنید

تولیدکننده نوارلبه دوبل دو میل در مرحله اکستروژن

در این بخش از تولید نوار دوبل مواد میکس شده را درون دستگاه اکسترودر می ریزند. تولیدکننده نوار دوبل دو میل اکسترودر را تحت دمای و حرارت بالا قرار می دهند. در این مرحله از تولید نوارلبه دوبل به وسیله ی حرکت های ماردون مواد سازنده نوار با همدیگر ترکیب می شوند. تولیدکننده نوارلبه دوبل دو میل با استفاده از حرارت بالا پی وی سی یا پلیمرهای زنجیره ای را برای ساخت محصول به شکل زنجیره های منظم در می آورد.

محصولات نوارتابان

محصولات نوارتابان

پرینت، مرحله سوم تولید نوار دوبل

تولیدکننده نوار دوبل دو میل در این مرحله بر اساس رنگ و طرح دلخواه با استفاده از مخلوط رزین رنگی فرایند چاپ را بر روی پرینت های رنگی انجام می دهد. در مرحله ی چهارم تولید نوارلبه دوبل نوارها را در معرض اشعه ایکس قرار می دهند. این اشعه در لامپ های جیوه تعبیه شده است. تولیدکننده نوارلبه دوبل دو میل در مرحله بعد لاک یو وی تولید شده را به نوارهای مقاوم و سخت تبدیل می کند. تولید نوار دوبل بر اساس ولکانیزاسیون انجام می گیرد. بر اساس فرایند ولکانیزاسیون مولکول هایی که در لاک وجود دارند به شکل مایع بوده و از هم فاصله دارند. پس از انجام این فرایند این مواد به شکل جامد در آمده و به شکل نوارهای سخت و انعطاف پذیر ارائه می شوند.

همانطور که قبلا اشاره کردیم تولیدکننده نوار دوبل دو میل از اشعه یو وی استفاده می کند. استفاده از این اشعه در تولید نوارلبه دوبل باعث می شود که مولکول هایی که در لاک وجود دارند بر اثر انتقال انرژی به حالت برانگیخته در آیند. تولیدکننده نوارلبه دوبل دو میل اعتقاد دارد این انتقال انرژی باعث اتصال مولکول های موجود در لاک می شود.لاک به عنوان مواد اولیه ساخت نوار پی وی سی می باشد به همین دلیل در هنگام ساخت به آن توجه ویژه ای می شود.

نوار pvc

نوارتابان تولیدکننده نوار دوبل دو میل

نوارتابان به عنوان تولیدکننده نوارلبـه دوبل دو میل در ایران شناخته می شود. این تولید کننده به تولید نوار دوبل مشغول است. در سال های اخیر تولید نوارلبه مات توسط نوارتابان با استقبال بی نظیری روبرو شده است.

از این رو گروه نوارتابان برای رفاه حال مشتریان امکاناتی را به وجود آورده اند. شما برای آشنایی بیشتر با مراحل تولید نوار دوبل می توانید وارد سایت نوارتابان با آدرس navartaban.com شوید. این تولید کننده با ایجاد یک منوی اختصاصی به مشتریان اجازه می دهد که از خدمات نوارتابان بهره مند شوند. این منوی اختصاصی شامل صفحه اصلی ،سفارش استعلام قیمت ، محصولات و خدمات ، وبلاگ ، تماس باما ، درباره ما و اخذ نمایندگی می باشد.

نوارتابان به عنوان تولیدکننده نوار دوبل دو میل امکان اخذ نمایندگی را برای افراد علاقه مند به وجود آورده است. کافی است وارد سایت شده و به بخش اخذ نمایندگی مراجعه کنید. برای دریافت نمایندگی لازم است اطلاعات مورد نیاز را در قالب یک فرم به گروه نوارتابان ارائه کنید. پس از ثبت این اطلاعات باید منتظر بمانید تا کارشناسان گروه نوار تابان با شما تماس بگیرند. برای خرید از سایت نوارتابان می توانید به صفحه محصولات و خدمات مراجعه کرده و محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. پس از انتخاب محصول مورد نظر و استعلام قیمت به صفحه ی ثبت سفارش رفته و فرم مورد نظر را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان بمانید.

بلاگ نوارتابان

با بلاگ نوارتابان از اخبار نوارلبه پی وی سی باخبر شوید

ما منتظر شما هستیم

ما منتظر شما هستیم

اگر سوالی در مورد محصولات و خدمات نوارتابان داری و همچنین اگر میخوای ثبت سفارش کنی یا قیمت نوارلبه pvc رو استعلام بگیری روی سفارش و استعلام قیمت کلیک کن

برگشت به بالا